Poslat MMS

Na této stránce jsou popsány způsoby jak poslat MMS. Existují dvě základní možnosti odesílání. Tou první je vytvoření multimediální zprávy přímo ve vašem mobilním telefonu (vybrání obrázku uloženého v mobilu, případné připsání textu a následné odeslání obdobně jako u klasické SMS zprávy). Pro odesílání a přijímání multimediálních zpráv je nezbytné mít v mobilním telefonu nastavenu službu MMS. Pokud potřebujete poradit s nastavením, podívejte se na stránku Nastavení MMS. Druhou možností je poslat MMS z počítače.

MMS ve Vodafone park

Velice zajímavou možnost posílání zpráv zdarma nabízí Vodafone. Prostřednictvím webových stránek Vodafone park mají všichni uživatelé (bez ohledu na to, zda jde o zákazníky tohoto operátora či nikoli) možnost poslat MMS zdarma na mobilní čísla v této síti. Jediné co je pro odesílání potřeba je jednoduchá registrace. Pro registraci stačí zadat své telefonní číslo a následně se přihlásit prostřednictvím kódu, který Vám bude automaticky zaslán formou SMS. Pro další přihlašování pak můžete využívat svůj email a heslo, které si při registraci vytvoříte. Zákazníci operátora mají také možnost poslat MMS i na čísla jiných operátorů. V tomto případě však už za určitý poplatek.

Poslat MMS na t-zones

Zákazníci společnosti T-Mobile mají možnost posílat multimediální zprávy z počítače po přihlášení do t-zones. Poslat mms do vlastní sítě lze rovněž zdarma, do ostatních sítí pak za cenu, která je shodná s cenou, kterou zákazník zaplatí při odeslání ze svého mobilu.

Odeslat MMS na O2 extra

V neposlední řadě nabízí možnost poslat MMS z počítače i Telefónica O2. Na jejím portálu O2 extra je možné se zaregistrovat a získat tak možnost zdarma odeslat určité množství SMS nebo MMS do sítě O2. Množství zpráv závisí na tom, zda jste zákazníkem O2 či nikoliv. Zákazníci jiných operátorů mají možnost odeslat zdarma 10 zpráv týdně, zákazníci O2 pak 25 zpráv týdně (V.I.P. zákazníci pak 100 zpráv týdně). Umožněno je samozřejmě také odesílání zpráv do libovolné sítě za standardně účtované ceny.

pošlimms.cz

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich