MMS zdarma

Na této stránce jsme pro Vás připravujeme nabídku obrázků MMS zdarma. Všechny obrázky, které zde naleznete můžete volně stahovat na Váš telefon, nebo přímo zasílat Vašim blízkým.

Pokud navštívíte naše stránky prostřednictvím vašeho telefonu, můžete nalezené obrázky uložit do telefonu a následně kdykoliv poslat jako multimediální zprávu. Zároveň máte také možnost zasílat námi nabízené MMS zdarma přímo z vašeho počítače. Způsoby jak zprávy posílat přímo z vašeho mobilního telefonu jsou popsány zde. Na rozdíl od posílání zpráv z mobilního telefonu, můžete prostřednictvím vašeho počítače odesílat MMS zdarma. Nemusíte tak platit ani za obrázky, ani za samotné odeslání zprávy. Existuje obrovské množství firem, které nabízejí nejrůznější obrázky pro váš telefon a požadují za to odeslání placené sms, platbu převodem apod. Náš web nabízí alternativu v podobě volně dostupných obrázků. Většina lidí se stále ještě vyhýbá posílání multimediálních zpráv právě z obavy před vyšší cenou, než je tomu u SMS. Pokud však využijete např. našich MMS zdarma a odešlete zprávu jedním ze způsobů, které zde popisujeme, nemusíte zaplatit ani korunu.

Obrázky jsme pro Vás uspořádali do následujících kategorií:

Příslušnou kategorii budete moci vybrat v levém menu.

pošlimms.cz

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich